klimatyzacja inne usługi kontakt promocje

NAPRAWA - diagnostyka - regeneracja

najprawdopodobniej jedyny specjalistyczny, bezkonkurencyjny warsztat auto-klimatyzacji w mieście i okolicy.
Oferujemy wszelkiego rodzaju naprawy, konserwacje oraz przeglądy eksploatacyjne w samochodach osobowych, auto chłodniach, autobusach oraz chłodniach przemysłowych. Posiadamy ogromny zasób wiedzy oraz bardzo duży magazyn części zamiennych co umożliwia nam naprawy, nawet te skomplikowane praktycznie "od ręki". W wyjątkowych sytuacjach auto musi zostać na 2-3 dni np. po zatarciu sprężarki czy płukaniu układu klimatyzacji.
obsługujemy auta z nowym czynnikiem R1234yF

wszystko pod ręką
Posiadamy w swoim magazynie nowe sprężarki oraz regenerowane do większości popularnych aut. Łożyska kół pasowych - posiadamy na stanie, montujemy tylko łożyska firmy NACHI i NSK (montowane oryginalnie w kołach pasowych). Specjalistyczne części zamienne do sprężarek - uszczelnienia, zawory sterujące i regulacyjne. Presostaty, zaworki serwisowe, wszelkiego rodzaju sprzęgła kompresorów oraz cewki elektromagnesu.

dla nas nie ma rzeczy niemożliwych
Potrafimy naprawić każdy układ sterowania klimatyzacji, jeżeli Twój mechanik nabił czynnik i nie radzi sobie z uruchomieniem układu od strony elektrycznej - zapraszamy. Naprawiamy wszelkiego rodzaju moduły i elementy pasywne, aktywne sterowania klimatyzacją, oraz układy wentylacyjne auta. Oferujemy również naprawy, które wymagają wyjęcia kokpitu z pojazdu np. nieszczelności parowników, uszkodzenia klap i servosilników w grupie Peugeot, Renault i innych. Te usługi realizujemy na bieżąco, nie odsyłamy "po sezonie" jak większość zakładów.

Zdiagnozujemy i usuniemy każdą usterkę klimatyzacji w Twoim aucie
Usprawnimy układ klimatyzacji w każdym samochodzie, nawet wtedy kiedy inni orzekli że to jest nienaprawialne. Naprawiamy i przerabiamy rurki układu klimatyzacji. Nie rozkuwamy niepotrzebnie węży, jeżeli lut ma być blisko takowego. Potrzebujemy 3-4 cm gołej rurki aby zrobić połączenie zmniejszając przy tym znacznie koszt naprawy ,zostawiając oryginalny wąż. W warsztacie posiadamy wszystkie rodzaje węży klimatyzacyjnych rozmiaru 6, 8, 10, 12 cienkościennych i grubościennych oraz każdego rodzaju zakuwki i złączki. Dzięki temu możemy każdą naprawę wykonać natychmiastowo i precyzyjnie.

Posiadamy też system szybkiej naprawy rurek znajdujących się w pojeździe - stosowana gdy wyjęcie w/w łączy się z czasem i kosztem. Pod tym linkiem mogą państwo zapoznać się z systemem . Pozwala na natychmiastową naprawę układu liczoną w minutach, gdzie bez tego systemu naprawa trwała by nawet wiele godzin.

Układ klimatyzacji nabijany jest u nas ZAWSZE z barwnikiem UV (kontrastem)
Pozwala to na późniejszą weryfikacje szczelności oraz zabezpiecza przed ponownymi niepotrzebnymi wydatkami. Jest to usługa standardowa (bez dopłaty).

Próba szczelności jest przeprowadzana jako ciśnieniowa 15-25 bar i jest to usługa bezpłatna.

Kontrola sprawności, wydajności układu klimatyzacji również jest usługą gratisową.

Układy napełniamy tylko olejem przystosowanym do rodzajów sprężarek. Różne sprężarki potrzebują innej lepkości olejów.

Dezynfekcję układu wentylacyjnego robimy tylko środkiem chemicznym podawanym na parownik - źródło pleśni, grzybni itp.

Do każdego auta podchodzimy indywidualnie, dając trafną diagnozę, skuteczną naprawę oraz bardzo konkurencyjne ceny. Po prostu znamy się na tym. Skupiamy się tylko na naprawach klimatyzacji co pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń w tej dziedzinie w celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług.

Na wszystkie usługi, naprawy i części zamienne udzielamy dwuletniej gwarancji
Nie dotyczy to sprężarek regenerowanych.

Copyright © 2014 - KMK AUTO KLIMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja - Mark-Graf